Nákup po telefonu

O nás

O firmě » O nás

Společnost  Radioking s.r.o. je významným prodejcem radiokomunikačních produktů  a provozovatelem radiových sítí v oblasti severovýchodních Čech.  Firma byla založena již v roce 1994.

Filozofie společnosti : Poskytováním kvalitních radiokomunikačních technologií, nabízíme našim zákazníkům maximální komfort, spolehlivost a dynamičnost. Profesionální instalací a servisem nabízíme spolehlivé služby umožňující dlouhodobou a bezporuchovou funkčnost, čímž přispíváme k vytváření technické stability a dobrého jména našich zákazníků na trhu.

Radiokomunikační systém veřejné hromadné radiové sítě : Radiová síť je navržena pro operativní bezdrátové spojení účastníků v oblasti severovýchodních Čech. Základem tohoto systému jsou radiové převaděče na Černé hoře v Krkonoších (kóta 1299 m), na Kozákově u Semil (kóta 744 m) a na Dobrošově u Náchoda (kóta 624 m). Základní systém může být doplněn místními lokálními převaděči.

U všech našich realizací spolupracujeme s ČTU ( Českým telekomunikačním úřadem ).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

akt. 05/11/12

REALIZACE, MONTÁŽNÍ A SERVISNÍ PRÁCE provádí naše sesterská společnost Radioprojekt s.r.o.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------